Які інтер’єрні фарби та штукатурки не нашкодять мені та моїй сім’ї?

Здоров’я та благополуччя сім’ї є пріоритетом для людини. Як не нашкодити близьким під час ремонту та після нього? Як вибрати хороші безпечні матеріали? Чому матеріали Што є найкращими? Для правильної відповіді розглянемо системи контролю якості застосовані при виробництві інтерєрних продуктів компанії Што.

2-1Більшість інтерєрних продуктів Што відповідають стандарту DIN EN ISO і марковані емблемою – TÜV.
Матеріали марковані знаком TÜV по ступеню безпеки на щабель вищі аналогічних матеріалів стандарту E.L.F. (вироби без вмісту розчинника і наявністю емісії шкідливих речовин), тривалий час був еталоном екологічності. Отже:

  • по-перше – специфікація вимог E.L.F. не включає багатьох летючих речовин відомих на той час коли вводився стандарт;
  • по-друге – для сертифікації згідно E.L.F. групу матеріалів (наприклад, латексні фарби) достатньо надати лише один матеріал із групи, тоді як емблемою TÜV маркують продукт після перевірки всієї групи.
  • по-третє – сучасний рівень розвитку науки та технології виробництва не спроможний виготовити абсолютно чистий вільний від емісій продукт, тому більш коректно користуватись терміном «продукт з низькою емісією шкідливих речовин». Така термінологія офіційно використовується законодавчими та метрологічними службами.

2-212-22Таким чином, TÜV є більш жорстким стандартом аніж E.L.F., відповідно продукти марковані TÜV є більш безпечні для здоров’я!

Також слід згадати, що компанія Sto AG пропонує в своєму асортименті групу матеріалів маркованих знаком Natureplus®, тобто матеріали виготовлені з натуральної сировини.

Окрім вищеописаного матеріали без пластифікаторів помітно знижують ризик появи на фарбованій поверхні – «темних плям», так званий «Fogging Effekt»(«ефект закопчування»). Сертифікат TÜV та відсутність пластифікаторів захищають стіни та стелі від нашарувань кіптяви та пилу (над радіаторами, в кухні, санвузлі).