Будівельна компанія «Василевський і Ко» заснована у 2004 році в Києві. За десятирічний термін існування, компанія зарекомендувала себе з найкращого боку як перед  Замовниками так і поміж Партнерами.  Географія будівельних робіт виконаних нашою компанією сягає не тільки всієї території України, а й виходить за її межі – Греція, Польща.   

Матеріали та технології пропоновані нашою компанією  - це високоякісні, сертифіковані матеріали для професіоналів (будівельні суміші: шпаклівки, ґрунтовки, клейові суміші та розчини, фасадні фарби, системи утеплення фасадів, штучний камінь, дерев’яні вікна-двері, розсувні системи) від флагманів Європейського будівельного ринку: «ZERO» (Німеччина), «DREISOL» (Німеччина), «STO» (Німеччина), «DRYVIT» (Польща), «CEKOL» (Польща), «MATHIOS» (Греція), DOLETA «Литва».

Ми тісно співпрацюємо з Архітекторами та Будівельними організаціями. Ми створюємо повний технологічний супровід матеріалів, навчаємо спеціалістів основам улаштування систем утеплення, санації, реновації фасадів.

Наша задача – запропонувати комплексне професійне рішення в галузі капітального будівництва. Завдяки індивідуальному підходу з використанням сучасних технологій, матеріалів та обладнання  ми завжди готові задовольнити самі прецизійні вимоги Замовника.

Застосовуючи наші матеріали та технології компанія «Василевський і Ко» залишає за собою право технічного контролю всіх технологічних процесів. Таким чином ми досягаємо високої якості виконаних робіт та гарантуємо Замовнику безперечну якість.

ТОВ «Василевський і Ко» пропонує послугу Генерального підрядника та супутні послуги інжинірингу. Генеральний підряд передбачає звільнення Замовника від левової частки робіт пов’язаних з будівництвом та логістикою.

Генеральний підрядник виступає повноцінним представником інтересів Замовника, для якого успіх проекту стає особистим успіхом компанії.

Серед наших послуг

  • зовнішнє утеплення фасадів;
  • гідроізоляційні роботи;
  • генеральний підряд, загально будівельні роботи;
  • опорядження інтер’єрів;
  • виготовлення та монтаж архітектурних елементів;
  • оптова та роздрібна торгівля будівельними та оздоблювальними матеріалами;
  • проекти, консультації розрахунки.

Спеціалісти нашої компанії використовують в своїй роботі передові досягнення в галузі будівництва, сучасні матеріали і технології котрі в свою чергу дають можливість втілити самі сміливі ідеї Архітекторів і Замовників в життя. Якісне виконання та дотримання технології – запорука надійності загально будівельних та оздоблювальних робіт.

Ми дорожимо свою Репутацію, Ми високо цінимо ділових Партнерів, Ми слідуємо принципам соціально-відповідального бізнесу орієнтованого на майбутнє.

Сертифікати