Інтер’єри покликані створити комфорт та відповідний настрій для мешканців будинку та їх гостей. Для цього продовж тисячоліть фахівці винаходили та впроваджували все нові й нові технології. У результаті цієї роботи з’явилось неймовірне різноманіття і матеріалів і технологій. І саме тут наші знання та багаторічний досвід ми забезпечать Вам найвищу якість опоряджувальних робіт та втілення найсміливіших дизайнерських рішень.

Внутрішні опоряджувальні роботи

Влаштування штукатурки

Штукатурка дає змогу усунути технологічні нерівності несучих та огороджуючих конструкцій будівель, а також приховати прокладені по стінах інженерні мережі. Крім того штукатурка має здатність формувати комфортний вологісний режим у кімнатах. Вона здатна поглинати «зайву» вологу при нетривалому зростанні вологості повітря у приміщенні і віддавати цю вологу при зниженні вологості повітря у приміщенні. Сучасні розробки дають змогу вибрати оптимальний склад штукатурної суміші, яка найкращим чином відповідатиме Вашим вимогам і бажаному ціновому діапазону.

4

Влаштування стяжок

Стяжки підлог влаштовують для виправлення нерівностей підлоги чи створення відповідного її нахилу. Крім того завдяки стяжкам забезпечується необхідна міцність основи для влаштування покриття підлог та регулюється її теплотехнічні характеристики. Крім того у товщі стяжки можна прокладати інженерні мережі та навіть більше – влаштовувати так звані «теплі підлоги» - це такі підлоги, які здатні працювати як опалювальні прилади і виділяти у приміщення тепло.

Зважаючи на розмаїття відповідних матеріалів та конструктивних інженерних рішень, ми завжди запропонуємо Вам оптимальний та найцікавіший по вартості варіант. Ви отримаєте продукт підкріплений гарантією якості у задані строки і прозоре ціноутворення.

Влаштування гіпсокартонних конструкцій

Конструкції із листів гіпсокартону стали у наш час невід’ємною частиною сучасного будівництва. Своєю універсальністю та простотою у використанні ці конструкції завоювали любов і повагу як будівельників, так і замовників. Незначна вага при високій несучій здатності забезпечили широкий спектр використання гіпсокартону у повсякденному будівництві. Крім того ці конструкції не залежні від впливу температури і тому дозволяють використання їх протягом усього року не зважаючи на наявність чи відсутність опалення у приміщеннях.

Ясна річ, що при такій шаленій популярності цього матеріалу ми не могли не освоїти методів їх влаштування. І за період нашої виробничої діяльності реалізували безліч проектів різного рівня складності. І завжди замовники отримували високу якість робіт і були задоволені нашою працею.

Влаштування гіпсокартонних конструкцій

Лицювальні роботи

Облицювання - дуже надійніший та довговічніший вид оздоблення як внутрішніх так і зовнішніх поверхонь несучих та огороджуючи конструкцій. За всю історію існування будівельної справи, людство вигадало незліченну кількість видів облицювальних матеріалів та технологій їх застосування. До їх переліку відносять як натуральні природні матеріали, такі як камінь та деревина, так і синтетичні найсучасніші пластики та композитні матеріали, які імітують природні відповідники або відкрито заявляють про своє індустріальне походження.

В будь-якому випадку ми здатні відтворити будь-які Ваші найсміливіші проекти і забаганки, виконати облицювання стін, стель і підлог тим матеріалом, який Ви собі обрали і обіцяємо виконати все  якісно, із максимально можливою швидкістю та простотою у співпраці з Вами.

Лицювальні роботи

Малярні та оздоблювальні роботи

До малярних робіт традиційно відносять фарбування поверхонь, наклеювання шпалер та декоративних тканин, а також монтаж декоративних елементів інтер’єрів, таких я к стінові та стельові профілі, плінтуси, розетки, молдинги, та різноманітні ліпні елементи. Крім того сюди ж відносять і роботи по виготов ці поверхонь під чистове опорядження.

Як і з іншими видами будівельних робіт величезний спектр будівельних оздоблювальних матеріалів, породжений нестримною фантазією архітекторів та дизайнерів змусив нас досконало освоїти технології їх використання і відтворення будь-яких проектних рішень по оздобленню Ваших приміщень.

Малярні та оздоблювальні роботи роботи