Інженерне обладнання сучасного будинку повинно забезпечувати максимальний комфорт користувачів, простоту використання, мінімальні експлуатаційні затрати та економію природних та енергетичних ресурсів. Абсолютно всі інженерні мережі та пристрої, які доступні на ринку на сьогоднішній день, ми можемо запропонувати Вам, щоб створити у вашій оселі максимальний комфорт.

Влаштування водопроводу та каналізації

Світ сучасного водопровідного господарства дуже розвинутий. І тут відповідне обладнання поділяється на декілька основних напрямків: водорозбірне, регулююче, обладнання водопідготовки та обладнання обліку. До водорозбірних приладів відносять змішувачі, гідромасажні установки різних конструкцій та ступенів автоматизації, унітази, біде та інше подібне обладнання. Насоси, регулятори тиску, клапани та різна водозапірна арматура відноситься до регулюючого обладнання. Системи фільтрування води та покращення її властивостей, а також різного роду водонагрівачі відносять до обладнання водо підготовки. І, зрештою, лічильники являють собою обладнання для обліку витрат води.

Для збору та відведення води та побутових стоків також існує велика група приладів, які, здебільшого, крім своєї основної функції несуть і естетичне навантаження. Тому часто вибір та установка умивальників, раковин, унітазів, різноманітних ванн та душових піддонів  виходить за межі простого монтажу, а перетворюється на ювелірну роботу.

Влаштування внутрішніх інженерних мереж

Влаштування системи опалення та кондиціонування

До цих систем відносять різноманітні обігрівачі, радіатори, теплі підлоги, котли, калорифери, фанкойли, кондиціонери, зволожувачі, рекуператори, теплообмінники тощо. Системи створення та підтримання заданого мікроклімату в приміщеннях набули суттєво розвитку як у ефективності енергоспоживання, так і простоті управління і експлуатації. Вони також набули здатності дистанційного керування та контролю за станом навколишнього середовища та часу доби.

Використання таких систем забезпечить високий рівень комфорту у Вашій оселі, а розумний підбір та професійний монтаж допоможуть значно економити на енергоносіях. До того ж ми можемо запропонувати Вам як гарантійне так і післягарантійне обслуговування цих систем, а також його планове сезонне обслуговування.

Влаштування електричних мереж

Електричний струм – найзручніший та найчистіший вид енергії для кожного з нас. Всі побутові прилади та інженерне обладнання потребують її. Технологічний прогрес спричиняє все більше розмаїття способів її використання.

Відповідно великого розвитку набувають технології подачі та регулювання витрат електроенергії. А забезпечення використання якісних комплектуючих та високий рівень виконання монтажних робіт забезпечують крім значних економічних вигод, гарантують тривалу та головне безпечну експлуатацію всього електричного господарства.  Ви повинні відчувати впевненість, що у цьому аспекті ви абсолютно захищені. І ми гарантуємо Вам цю впевненість.