Зовнішній вигляд будинку  –  це Ваш спосіб заявити про себе оточуючим. Фасад – це Ваша візитка.  Це Ваш образ. Але крім того, що фасад  є «обличчям» вашого будинку, це  ще і його «шкіра». Це Ваш комфорт і економія експлуатаційних витрат.  Мистецтво поєднати вишукане і практичне під силу не кожному. Маючи величезний позитивний досвід у цьому непростому ділі ми запропонуємо і реалізуємо найкращий варіант і підкреслимо Ваш особистий стиль.

Влаштування фасадів

Влаштування «мокрих» фасадів

Так звані «мокрі» фасади отримали свою назву від технології їх влаштування. «Мокрими» їх називають лише тому, що їхні робочі захисні шари виготовляють із рідких, розведених водою компонентів, які в подальшому висихають і виконують свою захисну функцію.

Влаштування вентильованих фасадів

Вентильовані фасади отримали свою назву завдяки своїй конструкції. Головна їх особливість – конструктивна здатність виводити із себе зайву вологу через постійне природне провітрювання. А різноманіття сучасних матеріалів, які використовують для цього, дозволило таким фасадам захопити значну долю будівельного ринку.

Влаштування фасадів

Влаштування фасадів із клінкерної цегли

Найнадійніші та найреспектабельніші фасадні системи представляють цю нішу у сучасному будівництві. Якість матеріалів, їх довговічність та високі естетичні властивості дадуть Вам змогу серйозно заявити про себе всім оточуючим. А поєднання високої якості матеріалів та нашого величезного досвіду у цій справі гарантують Вам ідеальне втілення Ваших задумів.

Влаштування фасадів