Сталь – основний матеріал сучасних будівель. Прекрасне співвідношення несучої здатності, ваги і вартості забезпечує невичерпне розмаїття способів її використання. Завдяки своїй міцності і технологічності сталь посіла перше місце в сучасній будівельній індустрії. Її використовують для виготовлення як основних несучих елементів (балок, ферм, колон) і елементів кріплення (кронштейни, упори, болти, анкери, само різи) так і огороджуючих листових матеріалів (профлист, сандвіч-панелі).

Та окрім своїх високих міцнісних властивостей, сталь є прекрасним матеріалом для створення вишуканих кованих виробів. Тому з цього чудового матеріалу можна отримати не тільки міцні , надійні та довговічні конструктивні елементи,  але й справжні витвори мистецтва.

Впродовж своєї діяльності ми втілили багато цікавих і досить складних стальних конструкцій. Наш досвід допоможе Вам стати власником надійної довговічної стальної конструкції вишуканої краси, яка засвідчить Ваш смак та буде служити Вам довгі роки. І ми виконаємо ці роботи для Вас якісно і швидко.

Виготовлення та монтаж металевих конструкцій