Життя не стоїть на місці. Змінюються умови і потреби. Будинки і споруди морально старіють, змінюють своїх власників. Потреби самих власників змінюються. Та і час невпинно впливає на все у цьому світі. Від постійного впливу атмосфери або від виробничих факторів руйнуються і стають непридатними частини будівель та їх окремі конструктивні елементи.

Та на цей процес можна впливати. Ушкоджені елементи можна замінити на нові. Певні конструктиви можна «полікувати». Завдяки сучасним будівельним технологіям можна розширити певні приміщення, прибрати «зайві» стіни, збільшити поверховість будівлі, підсиливши відповідно фундаменти. Можна покращити теплозахисні властивості зовнішніх огороджуючи конструкцій як то стіни та дахи. Перепланування приміщень під нові потреби також вирішує питання нових технологічних чи житлових потреб. Все вищесказане повною мірою стосується і різноманітних інженерних мереж – систем опалення, водопостачання, каналізування, електропостачання тощо.

Ремонт об’єктів, приміщень, фасадів та окремих конструктивних елементів будівель; реконструкція та перепланування – ось наша відповідь невблаганному часу. Звертайтесь до нас і Ви отримаєте надійного партнера. Ми допоможемо реалізувати Ваші потреби і весь наш багаторічний досвід послужить Вам.

DSC00107

IMAG2829